Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформаціяКолектив Подільського народного університету Культури висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Тамари Євгеніївни Процик, яка 16 липня цього року залишила нас назавжди. Ще довго болітимуть наші серця, сповненні гіркотою втрати. Для рідних вона була мамою та бабусею, для нас вчителем та другом, із яким ішли пліч-о-пліч більше двадцяти років.

Учасниця численних святкових програм у Літинському районі, Вінниччині та Україні, вона мала величезне коло шанувальників, які сьогодні, віримо, сумують разом із нами. Адже кожен вірш, який вона читала, завжди був поверненням до джерел людяності, благородства та честі.

Ми співчуваємо сьогодні і тим, хто не випускав її на сцену. У вас був шанс продовжити життя людині і подарувати справжню радість усім, хто її слухав. Зі смертю Тамари Процик, ви його втратили. Тамара Євгеніївна була живим джерелом культури, бо вірші, які вона несла, жили у її серці. І це серце билося доти, поки люди слухали поезію.

Їй так багато ще хотілося сказати. І особливо тим людям, хто в останні місяці рятував її життя як міг. До останніх днів вона була сповнена творчими планами та надією подякувати усім.Такі люди не забуваються, вони назавжди залишаються у пам'яті, як і останні аплодисменти, що лунали для Тамари Процик у літній сонячний день, посмертно.


© 2003 - 2015 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net