Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформація


Марафон «Я врятую Україну» у Тиврові

   Марафон «Я врятую Україну» стартував на Вінниччині ще 29 березня цього року за ініціативи громадської організації «Народний майдан Вінниччини». Головна мета акції – матеріальна підтримка української армії. Марафон розпочався 19 липня у Немирові та Вороновиці, а 20 липня марафон було продовжено у Літині. За два дні було зібрано 2261 грн.

   Прикро, що жителі Літина не були вчасно проінформовані про цю добру справу, тому у залі РБК сиділо десяток дорослих та стільки ж дітей. Було дуже соромно перед людьми, які приїхали до нас із благородною метою зібрати благодійні внески громади для підтримки нашої армії. Тому колектив ансамблю пісні «Ладодзвін» Подільського народного університету Культури прийняв рішення долучитися до проведення марафону у районних центрах нашої області.

   26 липня на головній площі Тиврова на Вінниччині благодійний марафон - «Я врятую Україну!» було продовжено. Дорослі та діти, усі небайдужі жителі Тиврова та гості міста йшли і йшли, аби залишити свій внесок у благодійних скриньках. Були зібрані також і продукти. Всього було зібрано 7277 грн. та 700 кг продуктів. Окрім нашого ансамблю з концертними номерами виступили заслужений артист України Станіслав Городинський, солістка філармонії Оксана Кулик, учасник телепроектів Сергій Журавльов та рок-група "Такома", а також місцеві солісти Діана Піхун, Христина Бобровнік, Андрій Жовмір, Ольга Саприга, Оксана Шевчук. Жителі Тиврова щиро дякували за можливість долучитися до доброї справи та висловлювали бажання, аби швидше закінчились бойові дії і в нашій країні нарешті наступив мир. Такий бажаний, такий вистражданий і довгоочікуваний!

    Наталія Щепілова, голова Ради Подільського народного університету Культури


© 2003 - 2014 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net