Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформація

В передчутті свята.

   Осінь доволі довго плаче дощами. Всі очікують справжнього “бабиного літа”, коли пожовкле листя буде світитись від сонячних промінців і кружляти ще в теплому повітряному потоці. Саме в такі дні настрій у всіх поліпшується, з'являється гормон щастя і хочеться багато встигнути зробити доброго і корисного для когось.

   Ми вирішили створити святковий настрій недочікуючись сонячних днів. 19 вересня у Багринівцькій школі відбулась презентація програми “Вінниччина — шлях до Культури: вирішення проблем героїчного одухотворення суспільства засобами культури”. Ця програма здійснюється за фінансової підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації. Вже другий рік поспіль громадська організація “Подільський народний університет Культури” бере участь у конкурсі з визначення програм, розроблених громадськими організаціями та творчими спілками і отримує таку необхідну підтримку. В межах вище названої програми відбувся виступ учасників школи моделей “Оксамит” народного університету. Учениці 8-х класів Літинської ЗОШ №1 презентували для вчителів та учнів старших класів Багринівської школи традиційні та сучасні сукні і костюми оздоблені вишивкою. Свято відбулось і очікує свого продовження, адже 9 жовтня Багринівській школі виповниться 40 років. Ось так непередбачувано ми розпочали вітання.

Школа моделей

   Та на цьому виступи не закінчились і через деякий час учні Літинської школи №2 також із зацікавленням споглядали колекцію. Цього разу глядачами стали учні 5-х класів.

   Вояж продовжився у селі Дяківці.

Школа моделей у Літинській школі номер 2

   Програма “Наповнимо життя красою” почала свою роботу ще у 1998 році. Побували слухачі школи моделей в багатьох селах району: Дяківці, Садове, Микулинці, Бірків, Літинка, Селище. Відбулось чимало виступів у Літині, Хмільнику та Вінниці. Цього року це 15-й набір на курс школи моделей.

   Ми щиро вдячні за можливість презентувати програму директору видавництва “Поділля” Олені Петрівні Тихонюк, яка сприяла тому, аби учасники потрапили до свого глядача. Адже такі виступи не тільки розширюють кругозір дітей, вчать їх працювати в колективі, вмінню спілкуватись, але й знайомлять із прекрасним світом українського народного мистецтва.


   Керівник школи моделей “Оксамит”
Подольского народного университета Культуры    Лариса Дудник
© 2003 - 2014 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net