Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформація


Участь народного університету у святі вишивки та ткацтва.

   28-30 червня музей у Пирогові — національний музей народної архітектури та побуту Ураїни проводив свято вишивки та ткацтва.

   Щоб гідно було представлено Літинщину та Вінниччину до Києва направилась одна із найчисельніших груп, яку очолила голова Ради ПНУК Наталія Щепілова: майстри вишивки — Людмила Голова, Раїса Яськова, Людмила Томляк, майстер художнього ткацтва — Ольга Солиджук, майтер по плетенню із соломки Любов Тишкевич та завідувач прес-ценру Сергій Дудник. Окрім робіт вищевказаних майстрів на виставці також представлялись вишиті роботи Надії Демкової — вишивальниці із села Дяківці.

   Приємно було зустріти знайому людину, завідувача відділу народного мистецтва Національного музею архітектури та побуту України, етнолога, кандидата історичних наук - Олександра Босого, що із своїми лекціями бував у Вінниці, Літині та у народному університеті. До речі, варто усім побувати у Пирогові і помандрувати його просторами, долучитись до історії та традицій України.

   На святі панувала атмосфера доброзичливості, обміну досвідом. Журналіст радіо “ЕраЕфЕм” в рамках прямого ефіру запросила до участі майстра художнього ткацтва Ольгу Солиджук. Незабутні зустрічі зі світом прекрасного із творцями такого світу — майстрами є стержнем єднання України.

    Прес-центр ПНУК


© 2003 - 2014 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net