Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформація


Сумуємо і пам’ятаємо

   8 липня 2014 року раптово обірвалося життя світлого та щирого добротворця Вінниччини - Петра Володимировича Ничипоренка. Звістка вразила і змусила серця наші битися у безутішній тузі.

   Ми висловлюємо щирі співчуття дружині та дітям дорогої для усіх нас людини. Доброю порадою, вчасною допомогою він завжди спішив до людей. Ніколи не був байдужим. У нелегкі роки становлення Подільського народного університету Культури він був разом із нами.

   Петро Володимирович завжди опікувався проблемами Культури. Ім’я Ничипоренка викарбовано і на стелі із іменами благодійників, яка розміщена на стіні Міжнародного Центру Реріхів - колективного члена Міжнародної ради музеїв (ІКОМ), Члена Всеєвропейської федерації з культурної спадщини “ЄВРОПА НОСТРА”, неурядової організації при ООН, яка була створена за ініціативи Святослава Реріха, художника, вченого, філософа, молодшого сина М.К.Реріха. Завдяки його зусиллям у Вінниці було започатковано цикл семінарів по Гуманній педагогіці за участі академіка Шалви Амонашвілі.

   Незмінний, багаторічний голова Піклувальної ради народного університету. Усіх, хто знав Петра Володимировича – просимо згадайте його – він залишив по собі добрий слід у житті та наших серцях. Нехай справи його примножуються і ростуть. Світлий почин його прагнень і надалі надихатиме усіх.

   Він хотів щасливої долі Україні, своїй родині та друзям. Він трудився день у день із величезною надією та сподіваннями, що грозові хмари зрештою залишать рідний край, бо докладав до того величезних зусиль.Серце не витримало болю та тривоги за усіх нас. Світлі ангели небесні нехай зустрінуть його чисту душу! Царство Боже нехай прийме його під свій святий Покров!

   Зі скорботою та глибоким сумом, великою вдячністю та любовю,
колектив Подільського народного університету Культури.


© 2003 - 2014 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net