Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформаціяКолектив Подільського народного університету Культури та учасники ансамблю пісні «Ладодзвін» висловлюють щире співчуття дружині Тані, сину Володі, а також усім рідним, близьким та друзям Івана Дмитровича Дігтяря.

Наш славний побратим, козацького духу борець за щасливе майбутнє України, залишив нас назавжди… Проте ясна зоря його доброго серця світитиме нам завжди, зігріваючи увагою, піклуванням та любов’ю. Він завжди буде з нами у наших думках, споминах і мріях, які ми неодмінно здійснимо, бо він того дуже хотів.

Дякуємо тобі, Іване, за все! Твою посмішку та людяність ніколи не забудемо!

Чиста і добра душа твоя нехай летить до світла небесного неозираючись! Нехай Господь, якому ти так віддано служив, обійме та приголубить твою стражденну душу. Мученику земний, сльозами свого серця щиро проси Бога послати зраненій Україні, яку ти так любив, благословенний мир, а сім’ї твоїй – мужності пережити втрату, спокою та щастя.

Нехай твій голос долучиться до величного хору Небесних Янголів, що співають у Райських Долинах, охороняючи Небо, Землю і усіх нас.


© 2003 - 2015 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net