Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформація


День села Уладівки із майстер-класами народного університету

   9 жовтня у селі Уладівка, Літинського району відбувся день села. До участі у святкуванні сільським головою були запрошені і майстри Подільського народного університету Культури. У просторому сільському будинку культури було людно і по-народному яскраво бо хоч надворі уже наступила прохолодна пора та багато людей було у вишитих сорочках, у сценічних костюмах.

    Також були влаштовані виставки вишитих сорочок та вишитих картин, плетених меблів із лози та із соломки у виставковій залі будинку культури. Свій внесок до виставкової частини привнесли також і літинчани. Плетені із соломки капелюхи Любові Тишкевич, вишиті сережки та сорочки Людмили Томляк, ткані плахти, запаски та файнички Ольги Солиджук, які майстри представляли особисто під час своїх майстер-класів, а окрім цього ще була представлена колекція ляльок-мотанок Лариси Дудник радісно милували око уладівчан та слугували об’єктами для фотографування.

    Не менше захоплення або навіть певний ажіотаж відбувався навколо майстер-класів народного університету. До майстрів підходили і дорослі і діти, щоб побачити їх вправні руки у роботі і саме головне самому спробувати навчитись чомусь новому. Виставкова зала поступово пустішала, люди переходили до глядацької зали де розпочинався концерт та урочиста частина, уже розібрали усі пироги, що були приготовлені до свята, але майстер-класи ще продовжували свою роботу. Найнаполегливіші за це отримали подарунок у вигляді виготовленого власноруч тканого на рамочці файничка чи браслетика сплетеного із соломки.

 

 

 

    Прес-центр Подільського народного університету Культури


© 2003 - 2014 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net