Набат Совісті Захист імені та спадщини Реріхів При ПНУК Експрес інформація


День Незалежності України у Києві

   В межах програми "Вінниччина - шлях до Культури: народна кульутра на захисті Вітчизни" відбулася поїздка на День незалежності у місто Київ. На площі "Музейній" перед входом у музей Івана Гончара була розгорнута виставка виробів народно-прикладного мистецтва майстрів Подільського народного університету Культури: Раїси Яськової, Людмили Томляк, Лдмили Голови, Любові Тишкевич, Лариси Дудник, Наталії Щепілової. Опираючись на древні традиції українського народу, руки і серця майстрів наповнюють свій витвір світлоносною силою, що виконує не тільки естетичні, а й оберегові функції.

   Ансамбль пісні "Ладодзвін" Поділського народного університету Культури (художній керівник Ігор Шуберт) дарував усім присутнім свій творчий доробок. Звучали авторські пісні на слова поетів Літинщини: Володимира Гальчака, Павла Ткачука музику до яких написав композитор Ігор Шуберт, а також класичні та українські народні пісні.

   Потім презентація перемістилась у одне із найкращих місць у Києві - на Співоче поле!

   Де глядачі подовгу не відпукали ансамбль пісні "Ладодзвін" даруючи свою щиру увагу, непідробну цікавість і постійно запитували звідки до Києва ми приїхали.

   

    Прес-центр ПНУК


© 2003 - 2015 Подільський народний університет Культури.
WEB-Master: PodilFolkUnivC@ukr.net